بهترین زمان مصرف قهوه سبز اسپرسو برای لاغری چربی سوزی

بررسی سوالات متداول نحوه اشتراک گذاری استوری دیگران در استوری خود؟

  1. بهترین زمان نوشیدن قهوه برای لاغری
  2. بهترین زمان نوشیدن قهوه اسپرسو
  3. بهترین زمان مصرف قهوه
  4. بهترین زمان مصرف قهوه گانودرما
  5. بهترین زمان خوردن قهوه اسپرسو برای لاغری
  6. بهترین زمان مصرف قهوه سبز
  7. بهترین زمان مصرف قهوه برای لاغری
  8. بهترين زمان خوردن قهوه سبز براي لاغري
  9. بهترین زمان خوردن قهوه برای چربی سوزی

بهترین زمان نوشیدن قهوه

گروه علمی: شاید بعد از یک شب مواجهه با بدخوابی نوشیدن یک فنجان قهوه اولین کاری باشد که بسیاری تمایل به انجام آن را دارند. با این حال، تحقیق تازه‌ای نشان می‌دهد که این انتخاب مناسبی نیست. در این بررسی مشخص شد که نوشیدن قهوه در اولین ساعات صبح پس از بیدار شدن از خواب می‌تواند تاثیر منفی بر کنترل قند خون بگذارد که خود عاملی برای ابتلا به بیماری دیابت و عارضه‌های قلبی است.پروفسور “جیمز بتس” هماهنگ کننده مرکز مواد غذایی، متابولیسم و تمرینات بدنی در دانشگاه “باث” در بریتانیا می‌گوید تا به امروز اطلاعات کمی درباره این که نوشیدن قهوه بلافاصله پس از بیدار شدن از خواب چه تاثیر خاصی بر متابولیسم بدن و کنترل قند خون می‌گذارد وجود داشته است.برای بررسی این موضوع، محققان دانشگاه باث ۲۹ زن و مرد سالم را در سه آزمایش مختلف در طول شبانه روز مورد بررسی قرار دادند.

در یک آزمایش شرکت‌‌کنندگان خواب معمول و عادی‌ای از ۱۱ شب تا ۷ صبح داشتند و از آنان خواسته شد تا پس از بیدار شدن از خواب نوشیدنی شیرینی بنوشند.در آزمایش دوم آنان خواب بی‌نظمی و بدی را در طول شبانه روز تجربه کردند و پس از بیدار شدن باید نوشیدنی شیرینی را می‌نوشیدند. در آزمایش سوم شرکت‌کنندگان خواب بی‌نظم و بدی را تجربه کردند، اما پس از بیدار شدن از خواب ۳۰ دقیقه پیش از نوشیدن نوشیدنی شیرین، قهوه سیاه نوشیدند.

نتایج نشان دادند که افرادی که خواب بی‌نظمی داشتند واکنش گلوکزی خون و انسولین‌شان در مقایسه با افرادی که خواب معمولی در شبانه روز داشتند بدتر نبوده است. با این وجود، در آزمایشی که افراد قهوه سیاه پیش از صبحانه نوشیده بودند واکنش گلوکز خون همراه با ۵۰ درصد افزایش بود.در نتیجه، توصیه می‌شود که افراد در ساعات پیش از خوردن صبحانه دارای کربوهیدرات قهوه قوی ننوشند. در این بررسی مشخص شد که نوشیدن قهوه سیاه تاثیر مشابه نوشیدن لاته و قهوه با شیر را دارد چرا که افزودن شیر فرایند را پیجیده‌تر می‌سازد و مواد مغذی نیز به آن افزوده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *