قول جدید مهدی ترابی به پرسپولیس

همان‌طور که می‌دانید در ادامه مسابقات هفته چهارم لیگ ستارگان قطر، تیم العربی که برای نخستین بار مهرداد محمدی و مهدی ترابی را به‌صورت همزمان به‌عنوان وینگرهای راست و چپ در ترکیب داشت، در استادیوم حمد الکبیر به مصاف ام‌صلالی رفت که از روزبه چشمی در خط دفاعی خود بهره می‌برد. مهدی ترابی بارها با حرکات سریع و در عرض از سمت چپ زمین خط دفاعی ام‌صلال را آزار داد و خلق موقعیت کرد اما ایجاد موقعیت‌های او گلی به همراه نداشت و خطاهای پُرشماری که گرفت، تیمش را به گل نرساند.

ترابی در دقیقه ۸۷ به دلیل مصدومیت ازکشاله ران نتوانست بازی را دنبال کند و یاسر ابوبکر جای او را در زمین گرفت اما پس از خروج این ستاره ایرانی هم حملات العربی ادامه یافت و این تیم توسط مهرداد محمدی به گل برتری دست یافت. شنیدیم پس از پایان این دیدار ترابی با مدیران باشگاه پرسپولیس تماس تلفنی گرفته و گفته: «هنوز باشگاه العربی پول من را نداده اما به محض اینکه دستمزدم پرداخت کند طلب باشگاه پرسپولیس را پرداخت خواهم کرد. من ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از باشگاه پرسپولیس طلب دارم که بابت فصول گذشته بوده است. این مبلغ را از۳۵۰ هزار دلار مبلغ بند جدایی خودم کسر کرده و الباقی را به باشگاه پرسپولیس پرداخت خواهم کرد.»

ترابی زمان مدیریت گرشاسبی در پرسپولیس قراردادی را امضا کرد که در آن ‌بندی در قراردادش قید شد مبنی بر اینکه اگر باشگاه نتواند ۹۰ درصد قراردادش را تا پایان فصل بدهد او می‌تواند یک‌طرفه این قرارداد را فسخ کند. همچنین در این قرارداد ذکر شده در صورتی که پیشنهاد خارجی داشته باشد می‌تواند با پرداخت ۳۵ درصد از پول این قرارداد از پرسپولیس جدا شود. این بازیکن هم با استفاده از بند فسخ، به دلیل عدم پرداخت ۷ درصد از قراردادش به راحتی به صورت یک‌طرفه این قرارداد را فسخ کرد تا حتی خود مدیریت باشگاه هم دچار شوک شود! پس از این اتفاق هجمه‌هایی از سوی هواداران پرسپولیس به ترابی وارد شد و این بازیکن هم بعد از حضور در فوتبال قطر اعلام کرد پول پرسپولیس را می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *