واکنش بشار رسن به جدایی اش از پرسپولیس

بشار رسن بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با انتشار یک فایل تصویری مطالبی را درباره جدایی اش از سرخپوشان پایتخت بیان کرد.

گزیده صحبت های بشار رسن به شرح زیر است:

هواداران عزیز؛ کمک و حمایتم کنید تا بروم! باشگاه مخالف جدایی من است، حمایتم کنید تا این پیشنهاد را از دست ندهم. ۷۰۰ هزار دلار از پیشنهاد یک میلیون و ۳۰۰ هزار دلاری القطر را به پرسپولیس می‌دهم تا این قرارداد سه ساله ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار دلاری را از دست ندهم.
من بهترین ۳ سال فوتبالم را در پرسپولیس داشتم و بهترین بازی‌ها را در این تیم انجام دادم. هیچ کجای دنیا دیگر چنین هواداران و حمایتی نخواهم دید. من با وجود مصدومیت‌ها و حتی پس از فوت مادرم هم برای پرسپولیس بازی کردم و هواداران‌همیشه به من میگویند با معرفت!
در این سال‌ها چندین مربی و مدیر عامل و بازیکن آمدند و رفتند، ولی باز هم پرسولیس نتیجه گرفت، ما با ۱۳ بازیکن به فینال آسیا رسیدیم، اما الان بدون من هم بازیکنان خوب زیادی در تیم حضور دارند. همه جلسه‌های من با مدیران باشگاه در این چند سال ۱ ساعت طول نکشید، اما دیشب نزدیک ۲ ساعت با رسول پناه صحبت می‌کردیم.
من بازیکن ایرانی نیستم و باید یک روزی از اینجا بروم، اما باشگاه به من این اجازه را نمی دهد. رفتن به قطر به خاطر مشکلات خانوادگی و آینده زندگی ام و خواسته خودم است و کسی به من این حرف‌ها را یاد نداده است. هرکجا که باشم به عنوان یک هوادار پرسپولیس برای این تیم‌ و هوادارانش آرزوی موفقیت دارم.

منبع خبر : فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *